Naše společná přítomnost 2019

Devátý ročník konference Naše společná přítomnost s podtitulem Odpovědná spotřeba: Co (z)může jednotlivec a co (ne)může stát se bude konat v Praze 24. a 25. dubna 2019. Hlavní konferenční program bude ve čtvrtek 25. v budově Univerzity Karlovy v Celetné 20, předcházet mu bude opolední doprovodný program ve středu 24. v Kampusu Hybernská.

Pozvánka (plakát) na konferenci je ke stažení zde, program středeční i čtvrteční části konference zde. Abstrakty příspěvků si si můžete stáhnout zde nebo prohlédnout online zde. Program středečního odpoledne v Hybernské s workshopy a diskusemi naleznete také na Facebooku, stejně jako akutality ke čtvrteční konferenci.

Akci spolupořádají Filozofická fakulta a Centrum pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy, Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Pedagogická fakulta Univerzity Hradec Králové a Ústav pro soudobé dějiny Akademie věd ČR.

Jako každý rok bude otevřena akademikům, studentům, odborníkům z praxe i zájemcům z řad široké veřejnosti a vstup bude volný. Registrujte se prosím zde.

Comments are closed.