Naše společná přítomnost 2019

Devátý ročník konference Naše společná přítomnost s podtitulem Odpovědná spotřeba: Co (z)může jednotlivec a co (ne)může stát se bude konat v Praze 25. dubna 2019 v budově Univerzity Karlovy v Celetné 20.

Konferenci spolupořádají Filozofická fakulta a Centrum pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy, Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Pedagogická fakulta Univerzity Hradec Králové a Ústav pro soudobé dějiny Akademi věd ČR.

Na konferenci vítáme příspěvky zabývající se (odpovědnou) spotřebou a jejími souvislostmi ve všech oblastech života a přírody. Bližší informace o tématu konference a call for papers naleznete zde. Abstrakty svých příspěvků v českém jazyce můžete nahrát do online formuláře do 11. března 2019. Registrační formulář pro účastníky konference je k dispozici zde. S případnými dotazy se obracejte na Evu Kyselou z Katedry Sociologie FF UK.

Na konci března bude zveřejněn program konference. Jako každý rok bude otevřena akademikům, studentům, odborníkům z praxe i zájemcům z řad široké veřejnosti a vstup bude volný.

Comments are closed.