O konferenci

Čtvrtý ročník konference Naše společná přítomnost s podtitulem Ekonomický růst v souvislostech se konal 17. dubna 2014, tentokrát v Českých Budějovicích. Letošní ročník byl věnován především ekonomickým tématům: vztahu ekonomie a ostatních společenských věd, ekonomii a životnímu prostředí, etice v ekonomii a dalším aspektům ekonomického růstu.

Konference přilákala přes 180 účastníků, což je zatím nejvíce v celé čtyřleté historii. Zastoupeno bylo 14 fakult nebo ústavů z 8 VŠ a Akademie věd, 3 další vzdělávcí instituce a 1 svazek měst a obcí. Seznam institucí naleznete zde. Děkujeme všem za skvělou atmosféru

Konferenci spolupořádala Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity, Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, Centrum pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy s podporou projektu MOSUR a Pedagogická fakulta Univerzity Hradec Králové.

Závěry z konference od Miloslava Lapky naleznete zde. K dispozici je program, abstrakty příspěvků, prezentace řečníků, fotogalerie, ohlasy v médiích a publikace navazující na konferenci.

S případnými dotazy či zpětnou vazbou se obracejte na Jana Vávru z EF JU.

 

Konferenční plakát (tisková kvalita A3/A4) zde

Pozvánka na konferenci (plakát v online kvalitě) zde

Předběžná pozvánka se seznamem příspěvků zde

Comments are closed.