O konferenci

Konference Naše společná přítomnost: Současné vývzy Střední Evropy se konala 24. dubna 2013 na půdě Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze s mezinárodní účastí řečníků z Česka, Německa, Rakouska, Slovenska a Maďarska. Konference proběhla velmi úspěšně, děkujeme všem účastníkům, přednášejícím i řečníků.

Veškeré informace o konferenci naleznete v menu Naše společná přítomnost 2013. K dispozici je program, abstrakty, prezentace přednášejících, fotogalerie,ohlasy v médiích a informace o chystaných publikcích. Seznam institucí zastoupených na konferenci je zde.

Konferenci letos spolupořádala Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Centrum pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy a Pedagogická fakulta Univerzity Hradec Králové.

Velice děkujeme studentkám z UHK a UK, které pomáhaly s organizací konference. Výborné jídlo dodaly na konferenci společnosti Ethnocatering a Biopekárna Zemanka.

Mediální ohlasy a i informace o plánovaných publikacích zde budou průběžně zveřejňovány. Těšíme se na viděnou zase za rok!

Information about conference in English here.

Comments are closed.